FC Volendam

FC Volendam Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

LLWDW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
Helmond Sport

Helmond Sport

06.11.2026

FC Volendam

FC Volendam

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
2.31
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.69
x

Śr. ligi 1.79

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

46%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

62%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

62%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

51%

Dobra

Czyste konta

23% meczów

23%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.85

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.69

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

15%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.92

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.62

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

FC Volendam Attacking

2026/27

Legends

FC Volendam
League average

FC Volendam Defending

2026/27

Legends

FC Volendam
League average

FC Volendam — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.31
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
27 min
77 min
39 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
85%
Powyżej 1.5 goli drużyny
86%
33%
62%
Powyżej 2.5 goli drużyny
57%
17%
38%
Bez gola
0%
33%
15%

FC Volendam — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.69
x

Śr. ligi 1.79

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
36 min
53 min
Powyżej 0.5 straconych
57%
100%
77%
Powyżej 1.5 straconych
43%
50%
46%
Powyżej 2.5 straconych
0%
50%
23%
Czyste konto
43%
0%
23%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy FC Volendam strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
20%
16 - 30 min
3%
31 - 45 min
23%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
67%
85%
Powyżej 2.5
71%
50%
62%
Powyżej 3.5
43%
50%
46%
Powyżej 4.5
43%
50%
46%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
57%
67%
62%
Oba zespoły nie strzelą
43%
33%
38%

Statystyki rzutów rożnych

FC Volendam

Śr. łączne rzuty rożne

11.69/ Mecz
x

Śr. ligi 10.50

Dobra

FC Volendam

Rzuty rożne dla

3.92/ Mecz
x

Śr. ligi 5.25

Bardzo zła

FC Volendam

Rzuty rożne przeciw

7.77/ Mecz
x

Śr. ligi 5.25

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
83%
92%
Powyżej 8.5
100%
50%
77%
Powyżej 9.5
100%
33%
69%
Powyżej 10.5
100%
17%
62%
Powyżej 11.5
43%
17%
31%
Powyżej 12.5
43%
17%
31%

Statystyki kartek

FC Volendam

Śr. łączne kartki

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.36

Zła

FC Volendam

Kartki dla

1.62/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Średnia

FC Volendam

Kartki przeciw

1.38/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
57%
50%
54%
Powyżej 3.5
43%
33%
38%
Powyżej 4.5
29%
33%
31%
Powyżej 5.5
0%
17%
8%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

FC Volendam

Śr. łączne strzały

30.23/ Mecz
x

Śr. ligi 29.26

Średnia

FC Volendam

Śr. strzały celne

10.85/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

FC Volendam

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.17

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
57%
83%
69%
Powyżej 7.5
57%
83%
69%
Powyżej 8.5
57%
50%
54%
Powyżej 9.5
57%
50%
54%
Powyżej 10.5
57%
50%
54%
FC Volendam

Statystyki FC Volendam 2026/2027 — Eerste Divisie

FC Volendam zajmuje obecnie 7th w Eerste Divisie z 19 punktami w 13 meczach (6W 1D 6L). FC Volendam strzelił 30 goli i stracił 22 — różnica bramek +8. Średnia 1.46 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy FC Volendam na SmartBet.

Statystyki goli FC Volendam 2026/2027

FC Volendam średnio strzela 2.31 i traci 1.69 gola na mecz. Over 2.5 pada w 62% meczów. BTTS w 62% spotkań. U siebie: 3.29 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.17 strzelonych · 2.50 straconych.

Typy i value bety FC Volendam 2026/2027

SmartBet generuje typy FC Volendam na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (62%), BTTS (62%) oraz gol FC Volendam (85%). Skuteczność u siebie: 86% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont FC Volendam 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 62% meczów FC Volendam. Czyste konta w 23% spotkań (u siebie 43% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy FC Volendam 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 85% meczów FC Volendam. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma FC Volendam 2026/2027

Aktualna forma: LWDWL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 6W 0D 1L w 7 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 5L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - FC Volendam 2026/2027

Ile goli strzelił FC Volendam w sezonie 2026/2027?

FC Volendam strzelił 30 goli w 13 meczach — średnio 2.31 na mecz. Stracił 22 (1.69 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli FC Volendam w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 62% meczów FC Volendam — 8 z 13 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy FC Volendam gra następny mecz?

Następny mecz FC Volendam to Helmond Sport 06.11.2026 o 19:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze FC Volendam i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS FC Volendam w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 62% meczów FC Volendam (8 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans FC Volendam u siebie w sezonie 2026/2027?

FC Volendam wygrał 6 z 7 meczów u siebie (86%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 3.29 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze FC Volendam?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz FC Volendam — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131021+2532
2
13913+1528
3
13814+1425
4
13742+525
5
13814+225
6
13733+524
7
13616+819
8
13535+218
9
13535-118
10
13526+417
11
13526-1217
12
13373+316
13
13445-416
14
13436-1015
15
13418-313
16
13346-1113
17
13337-512
18
13328-1011
19
13328-1611
20
13319-1110
Nadchodzące
6 lis
A
Helmond SportHelmond Sport
14 lis
A
Roda JC KerkradeRoda JC Kerkrade
20 lis
H
Jong AjaxJong Ajax
29 lis
H
FC EindhovenFC Eindhoven
6 gru
A
NAC BredaNAC Breda

Informacje o FC Volendam

Oficjalna nazwa klubu

FC Volendam

Skrót

VOL

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Erwin van de Looi

Rok założenia

1920

Stadion

Kras Stadion

Adres stadionu

Sportlaan 10

Pojemność stadionu

7384

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator