VVV-Venlo

VVV-Venlo Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

DWWLW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
FC Dordrecht

FC Dordrecht

24.10.2026

VVV-Venlo

VVV-Venlo

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
2.73
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

64%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

82%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

36% meczów

36%

Dobra

Strzały

Na mecz

15.55

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.91

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.64

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.64

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

VVV-Venlo Attacking

2026/27

Legends

VVV-Venlo
League average

VVV-Venlo Defending

2026/27

Legends

VVV-Venlo
League average

VVV-Venlo — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.73
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
30 min
38 min
33 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
67%
40%
55%
Bez gola
0%
0%
0%

VVV-Venlo — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
54 min
56 min
55 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
60%
64%
Powyżej 1.5 straconych
33%
40%
36%
Powyżej 2.5 straconych
33%
40%
36%
Czyste konto
33%
40%
36%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy VVV-Venlo strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
23%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
83%
80%
82%
Powyżej 3.5
67%
60%
64%
Powyżej 4.5
33%
40%
36%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
60%
64%
Oba zespoły nie strzelą
33%
40%
36%

Statystyki rzutów rożnych

VVV-Venlo

Śr. łączne rzuty rożne

10.73/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Średnia

VVV-Venlo

Rzuty rożne dla

5.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Dobra

VVV-Venlo

Rzuty rożne przeciw

5.09/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
67%
80%
73%
Powyżej 10.5
33%
60%
45%
Powyżej 11.5
33%
20%
27%
Powyżej 12.5
0%
20%
9%

Statystyki kartek

VVV-Venlo

Śr. łączne kartki

4.36/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Bardzo dobra

VVV-Venlo

Kartki dla

1.64/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

VVV-Venlo

Kartki przeciw

2.73/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
60%
82%
Powyżej 3.5
67%
40%
55%
Powyżej 4.5
50%
40%
45%
Powyżej 5.5
50%
20%
36%
Powyżej 6.5
33%
20%
27%

Statystyki strzałów

VVV-Venlo

Śr. łączne strzały

32.64/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Dobra

VVV-Venlo

Śr. strzały celne

10.73/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

VVV-Venlo

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
100%
91%
Powyżej 7.5
83%
100%
91%
Powyżej 8.5
83%
80%
82%
Powyżej 9.5
83%
60%
73%
Powyżej 10.5
33%
60%
45%
VVV-Venlo

Statystyki VVV-Venlo 2026/2027 — Eerste Divisie

VVV-Venlo zajmuje obecnie 3rd w Eerste Divisie z 22 punktami w 11 meczach (7W 1D 3L). VVV-Venlo strzelił 30 goli i stracił 18 — różnica bramek +12. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy VVV-Venlo na SmartBet.

Statystyki goli VVV-Venlo 2026/2027

VVV-Venlo średnio strzela 2.73 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 82% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 2.40 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety VVV-Venlo 2026/2027

SmartBet generuje typy VVV-Venlo na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (82%), BTTS (64%) oraz gol VVV-Venlo (100%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 60%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont VVV-Venlo 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów VVV-Venlo. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy VVV-Venlo 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 91% meczów VVV-Venlo. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 73% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma VVV-Venlo 2026/2027

Aktualna forma: WLWWD — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 1D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - VVV-Venlo 2026/2027

Ile goli strzelił VVV-Venlo w sezonie 2026/2027?

VVV-Venlo strzelił 30 goli w 11 meczach — średnio 2.73 na mecz. Stracił 18 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli VVV-Venlo w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 82% meczów VVV-Venlo — 9 z 11 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy VVV-Venlo gra następny mecz?

Następny mecz VVV-Venlo to FC Dordrecht 24.10.2026 o 14:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze VVV-Venlo i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS VVV-Venlo w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów VVV-Venlo (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans VVV-Venlo u siebie w sezonie 2026/2027?

VVV-Venlo wygrał 4 z 6 meczów u siebie (67%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 3.00 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze VVV-Venlo?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz VVV-Venlo — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
24 paź
A
FC DordrechtFC Dordrecht
28 paź
H
VitesseVitesse
31 paź
A
MVV MaastrichtMVV Maastricht
6 lis
H
Jong PSVJong PSV
14 lis
H
FC EindhovenFC Eindhoven

Informacje o VVV-Venlo

Oficjalna nazwa klubu

VVV-Venlo

Skrót

VVV

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Marinus Dijkhuizen

Rok założenia

1954

Stadion

Seacon Stadion – De Koel –

Adres stadionu

Kaldenkerkerweg 182

Pojemność stadionu

8000

Twitter

@vvvvenlo

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator