De Graafschap

De Graafschap Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

WLDLW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
Vitesse

Vitesse

08.11.2026

De Graafschap

De Graafschap

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.08
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

31%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

77%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

85%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

8% meczów

8%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

14.08

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.23

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

8%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.92

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.23

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

De Graafschap Attacking

2026/27

Legends

De Graafschap
League average

De Graafschap Defending

2026/27

Legends

De Graafschap
League average

De Graafschap — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
68 min
70 min
69 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
86%
92%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
43%
38%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
14%
8%

De Graafschap — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.08
x

Śr. ligi 1.79

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
41 min
45 min
43 min
Powyżej 0.5 straconych
83%
100%
92%
Powyżej 1.5 straconych
50%
57%
54%
Powyżej 2.5 straconych
33%
14%
23%
Czyste konto
17%
0%
8%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy De Graafschap strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
12%
31 - 45 min
29%
46 - 60 min
12%
61 - 75 min
18%
76 - 90 min
18%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
83%
100%
92%
Powyżej 2.5
67%
86%
77%
Powyżej 3.5
33%
29%
31%
Powyżej 4.5
33%
14%
23%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
83%
86%
85%
Oba zespoły nie strzelą
17%
14%
15%

Statystyki rzutów rożnych

De Graafschap

Śr. łączne rzuty rożne

11.38/ Mecz
x

Śr. ligi 10.50

Średnia

De Graafschap

Rzuty rożne dla

4.92/ Mecz
x

Śr. ligi 5.25

Średnia

De Graafschap

Rzuty rożne przeciw

6.46/ Mecz
x

Śr. ligi 5.25

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
86%
92%
Powyżej 8.5
67%
86%
77%
Powyżej 9.5
67%
71%
69%
Powyżej 10.5
67%
43%
54%
Powyżej 11.5
50%
43%
46%
Powyżej 12.5
33%
43%
38%

Statystyki kartek

De Graafschap

Śr. łączne kartki

4.08/ Mecz
x

Śr. ligi 3.36

Bardzo dobra

De Graafschap

Kartki dla

2.23/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Bardzo dobra

De Graafschap

Kartki przeciw

1.85/ Mecz
x

Śr. ligi 1.68

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
86%
77%
Powyżej 3.5
50%
71%
62%
Powyżej 4.5
33%
29%
31%
Powyżej 5.5
17%
29%
23%
Powyżej 6.5
17%
29%
23%

Statystyki strzałów

De Graafschap

Śr. łączne strzały

31.92/ Mecz
x

Śr. ligi 29.26

Średnia

De Graafschap

Śr. strzały celne

10.23/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

De Graafschap

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.17

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
71%
77%
Powyżej 7.5
67%
57%
62%
Powyżej 8.5
50%
57%
54%
Powyżej 9.5
50%
43%
46%
Powyżej 10.5
50%
43%
46%
De Graafschap

Statystyki De Graafschap 2026/2027 — Eerste Divisie

De Graafschap zajmuje obecnie 14th w Eerste Divisie z 15 punktami w 13 meczach (4W 3D 6L). De Graafschap strzelił 17 goli i stracił 27 — różnica bramek -10. Średnia 1.15 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy De Graafschap na SmartBet.

Statystyki goli De Graafschap 2026/2027

De Graafschap średnio strzela 1.31 i traci 2.08 gola na mecz. Over 2.5 pada w 77% meczów. BTTS w 85% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 2.17 straconych. Na wyjeździe: 1.29 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety De Graafschap 2026/2027

SmartBet generuje typy De Graafschap na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (77%), BTTS (85%) oraz gol De Graafschap (92%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 29%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont De Graafschap 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 85% meczów De Graafschap. Czyste konta w 8% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy De Graafschap 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów De Graafschap. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 62% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 46%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma De Graafschap 2026/2027

Aktualna forma: DWLDW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 3L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - De Graafschap 2026/2027

Ile goli strzelił De Graafschap w sezonie 2026/2027?

De Graafschap strzelił 17 goli w 13 meczach — średnio 1.31 na mecz. Stracił 27 (2.08 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli De Graafschap w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 77% meczów De Graafschap — 10 z 13 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy De Graafschap gra następny mecz?

Następny mecz De Graafschap to Vitesse 08.11.2026 o 11:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze De Graafschap i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS De Graafschap w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 85% meczów De Graafschap (11 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans De Graafschap u siebie w sezonie 2026/2027?

De Graafschap wygrał 2 z 6 meczów u siebie (33%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 1.33 i traci 2.17 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze De Graafschap?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz De Graafschap — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131021+2532
2
13913+1528
3
13814+1425
4
13742+525
5
13814+225
6
13733+524
7
13616+819
8
13535+218
9
13535-118
10
13526+417
11
13526-1217
12
13373+316
13
13445-416
14
13436-1015
15
13418-313
16
13346-1113
17
13337-512
18
13328-1011
19
13328-1611
20
13319-1110
Nadchodzące
8 lis
A
VitesseVitesse
14 lis
H
TOP OssTOP Oss
20 lis
H
MVV MaastrichtMVV Maastricht
29 lis
A
Roda JC KerkradeRoda JC Kerkrade
7 gru
A
Jong PSVJong PSV

Informacje o De Graafschap

Oficjalna nazwa klubu

De Graafschap

Skrót

GRA

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Thomas Duivenvoorden

Rok założenia

1954

Stadion

Stadion De Vijverberg

Adres stadionu

Lijsterbeslaan 101a

Pojemność stadionu

12600

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator