FC Den Bosch

FC Den Bosch Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

WWDLW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
FC Den Bosch

FC Den Bosch

23.10.2026

MVV Maastricht

MVV Maastricht

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

36%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

73%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

9% meczów

9%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

15.64

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.09

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.45

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.18

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

FC Den Bosch Attacking

2026/27

Legends

FC Den Bosch
League average

FC Den Bosch Defending

2026/27

Legends

FC Den Bosch
League average

FC Den Bosch — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
113 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
60%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
20%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
0%
9%
Bez gola
0%
40%
18%

FC Den Bosch — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
54 min
50 min
52 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
80%
91%
Powyżej 1.5 straconych
33%
60%
45%
Powyżej 2.5 straconych
17%
40%
27%
Czyste konto
0%
20%
9%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy FC Den Bosch strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
25%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
60%
82%
Powyżej 2.5
67%
40%
55%
Powyżej 3.5
33%
40%
36%
Powyżej 4.5
33%
20%
27%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
40%
73%
Oba zespoły nie strzelą
0%
60%
27%

Statystyki rzutów rożnych

FC Den Bosch

Śr. łączne rzuty rożne

12.09/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Bardzo dobra

FC Den Bosch

Rzuty rożne dla

7.45/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo dobra

FC Den Bosch

Rzuty rożne przeciw

4.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
100%
82%
Powyżej 8.5
67%
100%
82%
Powyżej 9.5
50%
100%
73%
Powyżej 10.5
50%
100%
73%
Powyżej 11.5
33%
80%
55%
Powyżej 12.5
17%
60%
36%

Statystyki kartek

FC Den Bosch

Śr. łączne kartki

2.55/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Bardzo zła

FC Den Bosch

Kartki dla

1.18/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

FC Den Bosch

Kartki przeciw

1.36/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
40%
45%
Powyżej 3.5
33%
20%
27%
Powyżej 4.5
17%
20%
18%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

FC Den Bosch

Śr. łączne strzały

31.27/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Średnia

FC Den Bosch

Śr. strzały celne

10.82/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

FC Den Bosch

Śr. skuteczność strzałów

35%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
100%
91%
Powyżej 7.5
67%
80%
73%
Powyżej 8.5
33%
80%
55%
Powyżej 9.5
33%
60%
45%
Powyżej 10.5
33%
60%
45%
FC Den Bosch

Statystyki FC Den Bosch 2026/2027 — Eerste Divisie

FC Den Bosch zajmuje obecnie 12th w Eerste Divisie z 14 punktami w 11 meczach (4W 2D 5L). FC Den Bosch strzelił 16 goli i stracił 19 — różnica bramek -3. Średnia 1.27 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy FC Den Bosch na SmartBet.

Statystyki goli FC Den Bosch 2026/2027

FC Den Bosch średnio strzela 1.45 i traci 1.73 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 73% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.80 straconych.

Typy i value bety FC Den Bosch 2026/2027

SmartBet generuje typy FC Den Bosch na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (73%) oraz gol FC Den Bosch (82%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont FC Den Bosch 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów FC Den Bosch. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy FC Den Bosch 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 64% meczów FC Den Bosch. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 64%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma FC Den Bosch 2026/2027

Aktualna forma: WLDWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 2D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - FC Den Bosch 2026/2027

Ile goli strzelił FC Den Bosch w sezonie 2026/2027?

FC Den Bosch strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 19 (1.73 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli FC Den Bosch w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów FC Den Bosch — 6 z 11 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy FC Den Bosch gra następny mecz?

Następny mecz FC Den Bosch to MVV Maastricht 23.10.2026 o 18:00 (Stadion De Vliert). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze FC Den Bosch i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS FC Den Bosch w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów FC Den Bosch (8 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans FC Den Bosch u siebie w sezonie 2026/2027?

FC Den Bosch wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze FC Den Bosch?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz FC Den Bosch — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
23 paź
H
MVV MaastrichtMVV Maastricht
27 paź
A
Rijnsburgse BoysRijnsburgse Boys
1 lis
A
FC EmmenFC Emmen
7 lis
H
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
14 lis
A
RKC WaalwijkRKC Waalwijk

Informacje o FC Den Bosch

Oficjalna nazwa klubu

FC Den Bosch

Skrót

FDB

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Bart Schreuder

Rok założenia

1964

Stadion

Stadion De Vliert

Adres stadionu

Victorialaan 21

Pojemność stadionu

9000

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator