RKC Waalwijk

RKC Waalwijk Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

LDLWW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
RKC Waalwijk

RKC Waalwijk

Dzisiaj

FC Volendam

FC Volendam

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
1.90
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.76

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

30%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

70%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

50%

Dobra

Czyste konta

10% meczów

10%

Zła

Strzały

Na mecz

14.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.30

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

20%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.70

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

RKC Waalwijk Attacking

2026/27

Legends

RKC Waalwijk
League average

RKC Waalwijk Defending

2026/27

Legends

RKC Waalwijk
League average

RKC Waalwijk — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.90
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
30 min
113 min
47 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
60%
80%
Powyżej 1.5 goli drużyny
80%
20%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
40%
0%
20%
Bez gola
0%
40%
20%

RKC Waalwijk — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.76

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
56 min
64 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
80%
90%
Powyżej 1.5 straconych
60%
40%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
10%
Czyste konto
0%
20%
10%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy RKC Waalwijk strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
11%
16 - 30 min
21%
31 - 45 min
5%
46 - 60 min
16%
61 - 75 min
11%
76 - 90 min
37%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
80%
20%
50%
Powyżej 3.5
80%
0%
40%
Powyżej 4.5
40%
0%
20%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
40%
70%
Oba zespoły nie strzelą
0%
60%
30%

Statystyki rzutów rożnych

RKC Waalwijk

Śr. łączne rzuty rożne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Zła

RKC Waalwijk

Rzuty rożne dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo zła

RKC Waalwijk

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
60%
60%
Powyżej 8.5
60%
40%
50%
Powyżej 9.5
20%
40%
30%
Powyżej 10.5
0%
40%
20%
Powyżej 11.5
0%
40%
20%
Powyżej 12.5
0%
40%
20%

Statystyki kartek

RKC Waalwijk

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Dobra

RKC Waalwijk

Kartki dla

1.70/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

RKC Waalwijk

Kartki przeciw

2.30/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
60%
70%
Powyżej 3.5
60%
60%
60%
Powyżej 4.5
60%
20%
40%
Powyżej 5.5
40%
20%
30%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

RKC Waalwijk

Śr. łączne strzały

26.90/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Średnia

RKC Waalwijk

Śr. strzały celne

9.60/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

RKC Waalwijk

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
80%
80%
80%
Powyżej 9.5
60%
20%
40%
Powyżej 10.5
20%
0%
10%
RKC Waalwijk

Statystyki RKC Waalwijk 2026/2027 — Eerste Divisie

RKC Waalwijk zajmuje obecnie 11th w Eerste Divisie z 14 punktami w 10 meczach (3W 5D 2L). RKC Waalwijk strzelił 19 goli i stracił 15 — różnica bramek +4. Średnia 1.4 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy RKC Waalwijk na SmartBet.

Statystyki goli RKC Waalwijk 2026/2027

RKC Waalwijk średnio strzela 1.90 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 70% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 1.60 straconych. Na wyjeździe: 0.80 strzelonych · 1.40 straconych.

Typy i value bety RKC Waalwijk 2026/2027

SmartBet generuje typy RKC Waalwijk na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (70%) oraz gol RKC Waalwijk (80%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont RKC Waalwijk 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów RKC Waalwijk. Czyste konta w 10% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy RKC Waalwijk 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów RKC Waalwijk. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 20% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma RKC Waalwijk 2026/2027

Aktualna forma: WWLDL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 3D 0L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - RKC Waalwijk 2026/2027

Ile goli strzelił RKC Waalwijk w sezonie 2026/2027?

RKC Waalwijk strzelił 19 goli w 10 meczach — średnio 1.90 na mecz. Stracił 15 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli RKC Waalwijk w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów RKC Waalwijk — 5 z 10 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy RKC Waalwijk gra następny mecz?

Następny mecz RKC Waalwijk to FC Volendam 18.10.2026 o 10:15 (Mandemakers Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze RKC Waalwijk i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS RKC Waalwijk w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów RKC Waalwijk (7 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans RKC Waalwijk u siebie w sezonie 2026/2027?

RKC Waalwijk wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 3 i przegrał 0. Średnio strzela 3.00 i traci 1.60 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze RKC Waalwijk?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz RKC Waalwijk — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
18 paź
H
FC VolendamFC Volendam
23 paź
A
De GraafschapDe Graafschap
27 paź
A
BarendrechtBarendrecht
30 paź
H
Almere CityAlmere City
6 lis
A
TOP OssTOP Oss

Informacje o RKC Waalwijk

Oficjalna nazwa klubu

RKC Waalwijk

Skrót

RKC

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Sander Duits

Rok założenia

1940

Stadion

Mandemakers Stadion

Adres stadionu

Akkerlaan 2

Pojemność stadionu

7500

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator