NAC Breda

NAC Breda Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

WWDWW

Następny mecz

Eerste DivisieEerste Divisie
NAC Breda

NAC Breda

23.10.2026

Heracles Almelo

Heracles Almelo

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.76

Dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

55%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

73%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

73%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

57%

Bardzo dobra

Czyste konta

18% meczów

18%

Zła

Strzały

Na mecz

20.18

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.55

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

9%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.27

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.18

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

NAC Breda Attacking

2026/27

Legends

NAC Breda
League average

NAC Breda Defending

2026/27

Legends

NAC Breda
League average

NAC Breda — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.76

Dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
45 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
100%
91%
Powyżej 1.5 goli drużyny
60%
100%
82%
Powyżej 2.5 goli drużyny
40%
0%
18%
Bez gola
20%
0%
9%

NAC Breda — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.76

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
50 min
54 min
52 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
83%
82%
Powyżej 1.5 straconych
80%
50%
64%
Powyżej 2.5 straconych
20%
17%
18%
Czyste konto
20%
17%
18%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy NAC Breda strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
14%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
23%
46 - 60 min
5%
61 - 75 min
18%
76 - 90 min
27%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
80%
100%
91%
Powyżej 2.5
60%
83%
73%
Powyżej 3.5
60%
50%
55%
Powyżej 4.5
60%
17%
36%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
83%
73%
Oba zespoły nie strzelą
40%
17%
27%

Statystyki rzutów rożnych

NAC Breda

Śr. łączne rzuty rożne

9.55/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Średnia

NAC Breda

Rzuty rożne dla

6.27/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo dobra

NAC Breda

Rzuty rożne przeciw

3.27/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
67%
73%
Powyżej 8.5
80%
50%
64%
Powyżej 9.5
80%
33%
55%
Powyżej 10.5
40%
17%
27%
Powyżej 11.5
20%
0%
9%
Powyżej 12.5
20%
0%
9%

Statystyki kartek

NAC Breda

Śr. łączne kartki

4.64/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Bardzo dobra

NAC Breda

Kartki dla

2.18/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

NAC Breda

Kartki przeciw

2.45/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
83%
91%
Powyżej 3.5
60%
67%
64%
Powyżej 4.5
60%
67%
64%
Powyżej 5.5
40%
33%
36%
Powyżej 6.5
20%
0%
9%

Statystyki strzałów

NAC Breda

Śr. łączne strzały

29.55/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Średnia

NAC Breda

Śr. strzały celne

10.55/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Średnia

NAC Breda

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
80%
83%
82%
Powyżej 8.5
80%
83%
82%
Powyżej 9.5
60%
83%
73%
Powyżej 10.5
60%
50%
55%
NAC Breda

Statystyki NAC Breda 2026/2027 — Eerste Divisie

NAC Breda zajmuje obecnie 5th w Eerste Divisie z 20 punktami w 11 meczach (6W 2D 3L). NAC Breda strzelił 22 goli i stracił 19 — różnica bramek +3. Średnia 1.82 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy NAC Breda na SmartBet.

Statystyki goli NAC Breda 2026/2027

NAC Breda średnio strzela 2.00 i traci 1.73 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 73% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.80 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.67 straconych.

Typy i value bety NAC Breda 2026/2027

SmartBet generuje typy NAC Breda na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (73%) oraz gol NAC Breda (91%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont NAC Breda 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów NAC Breda. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy NAC Breda 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów NAC Breda. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma NAC Breda 2026/2027

Aktualna forma: WWDWW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - NAC Breda 2026/2027

Ile goli strzelił NAC Breda w sezonie 2026/2027?

NAC Breda strzelił 22 goli w 11 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 19 (1.73 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli NAC Breda w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 73% meczów NAC Breda — 8 z 11 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy NAC Breda gra następny mecz?

Następny mecz NAC Breda to Heracles Almelo 23.10.2026 o 18:00 (Rat Verlegh Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze NAC Breda i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS NAC Breda w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów NAC Breda (8 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans NAC Breda u siebie w sezonie 2026/2027?

NAC Breda wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 2.00 i traci 1.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze NAC Breda?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz NAC Breda — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
23 paź
H
Heracles AlmeloHeracles Almelo
28 paź
A
JOS WatergraafsmeerJOS Watergraafsmeer
2 lis
A
Jong PSVJong PSV
6 lis
A
FC DordrechtFC Dordrecht
14 lis
H
FC EmmenFC Emmen

Informacje o NAC Breda

Oficjalna nazwa klubu

NAC Breda

Skrót

NAC

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Rick Kruijs

Rok założenia

1912

Stadion

Rat Verlegh Stadion

Adres stadionu

Stadionstraat 23

Pojemność stadionu

19000

Twitter

@NACnl

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator