
Następny mecz
Eerste Divisie
FC Den Bosch
07.11.2026

Jong FC Utrecht
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Eerste Divisie
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.79
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.79
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
23%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
92%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
92%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
45%
DobraCzyste konta
8% meczów
8%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
15.23
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.62
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
8%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.15
DobraKartki dla
Na mecz
1.46
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Eerste Divisie
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Jong FC Utrecht Attacking
2026/27
Legends
Jong FC Utrecht Defending
2026/27
Legends
Jong FC Utrecht — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.79
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Jong FC Utrecht — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.79
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Jong FC Utrecht strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.50

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.25

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.25
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.36

Kartki dla
Śr. ligi 1.68

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.68
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.26

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.29

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 35.17
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Jong FC Utrecht 2026/2027 — Eerste Divisie
Jong FC Utrecht zajmuje obecnie 20th w Eerste Divisie z 10 punktami w 13 meczach (3W 1D 9L). Jong FC Utrecht strzelił 22 goli i stracił 33 — różnica bramek -11. Średnia 0.77 pkt na mecz plasuje zespół na 20th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Jong FC Utrecht na SmartBet.
Statystyki goli Jong FC Utrecht 2026/2027
Jong FC Utrecht średnio strzela 1.69 i traci 2.54 gola na mecz. Over 2.5 pada w 92% meczów. BTTS w 92% spotkań. U siebie: 1.86 strzelonych · 2.43 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.67 straconych.
Typy i value bety Jong FC Utrecht 2026/2027
SmartBet generuje typy Jong FC Utrecht na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (92%), BTTS (92%) oraz gol Jong FC Utrecht (92%). Skuteczność u siebie: 29% · Na wyjeździe: 17%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.
Statystyki BTTS i czystych kont Jong FC Utrecht 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 92% meczów Jong FC Utrecht. Czyste konta w 8% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Jong FC Utrecht 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 92% meczów Jong FC Utrecht. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 69% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.
Forma Jong FC Utrecht 2026/2027
Aktualna forma: LLLLW — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 4L w 7 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 5L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.
Najczęściej zadawane pytania - Jong FC Utrecht 2026/2027
Ile goli strzelił Jong FC Utrecht w sezonie 2026/2027?
Jong FC Utrecht strzelił 22 goli w 13 meczach — średnio 1.69 na mecz. Stracił 33 (2.54 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Jong FC Utrecht w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 92% meczów Jong FC Utrecht — 12 z 13 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Jong FC Utrecht gra następny mecz?
Następny mecz Jong FC Utrecht to FC Den Bosch 07.11.2026 o 15:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Jong FC Utrecht i terminarz Eerste Divisie.
Jaki jest wskaźnik BTTS Jong FC Utrecht w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 92% meczów Jong FC Utrecht (12 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.
Jaki jest bilans Jong FC Utrecht u siebie w sezonie 2026/2027?
Jong FC Utrecht wygrał 2 z 7 meczów u siebie (29%), zremisował 1 i przegrał 4. Średnio strzela 1.86 i traci 2.43 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Jong FC Utrecht?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Jong FC Utrecht — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Eerste Divisie
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | 10 | 2 | 1 | +25 | 32 | |
2 | 13 | 9 | 1 | 3 | +15 | 28 | |
3 | 13 | 8 | 1 | 4 | +14 | 25 | |
4 | 13 | 7 | 4 | 2 | +5 | 25 | |
5 | 13 | 8 | 1 | 4 | +2 | 25 | |
6 | 13 | 7 | 3 | 3 | +5 | 24 | |
7 | 13 | 6 | 1 | 6 | +8 | 19 | |
8 | 13 | 5 | 3 | 5 | +2 | 18 | |
9 | 13 | 5 | 3 | 5 | -1 | 18 | |
10 | 13 | 5 | 2 | 6 | +4 | 17 | |
11 | 13 | 5 | 2 | 6 | -12 | 17 | |
12 | 13 | 3 | 7 | 3 | +3 | 16 | |
13 | 13 | 4 | 4 | 5 | -4 | 16 | |
14 | 13 | 4 | 3 | 6 | -10 | 15 | |
15 | 13 | 4 | 1 | 8 | -3 | 13 | |
16 | 13 | 3 | 4 | 6 | -11 | 13 | |
17 | 13 | 3 | 3 | 7 | -5 | 12 | |
18 | 13 | 3 | 2 | 8 | -10 | 11 | |
19 | 13 | 3 | 2 | 8 | -16 | 11 | |
20 | 13 | 3 | 1 | 9 | -11 | 10 |
Informacje o Jong FC Utrecht
Oficjalna nazwa klubu
Jong FC Utrecht
Skrót
JUT
Kraj
Netherlands
Aktualny trener
Mark Otten
Rok założenia
0
Stadion
Sportcomplex Zoudenbalch
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
1100
Inne drużyny Eerste Divisie
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















