27.09.2026

1 - 0

Zakończony
Thomas Hardeman
3.48
0.08

Statystyki meczu

De GraafschapFC Den Bosch
54%

Posiadanie piłki

46%
15

Strzały

14
x
x
5

Strzały celne

2
x
x
3

Stworzone duże szanse

0
x
x
3

Rzuty rożne

9
x
x
12

Faule

15
x
x
0

Spalone

3
x
x
77%

Skuteczność podań

68%
x
x
1

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

FC Den BoschDe Graafschap
2. połowa

85'

Jasper van HeertumBohao Wang

80'

Joran HardemanDonny Warmerdam

74'

Lorenzo HoffmanStan Maas

70'

Kyano Kwint Julian Kania

67'

Gijs Bolk

61'

Sebastian Karlsson GrachSilvan Bröker

61'

Jack de VriesEmian-Johar Semedo

60'

Mark DiemersJannes Wieckhoff

60'

Nic HartgersNart Ahmeti

60'

Nathan KanindaBjorn van Zijl

46'

Jari de KruijffGiovanni Hessels
1. połowa

42'

Emian-Johar Semedo

22'

1-0
Bjorn van ZijlFedde de Jong

12'

Silvan Bröker

Typy na De Graafschap vs FC Den Bosch

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

84

Premium feature

Kursy5.84% EV1.26
81

Premium feature

Kursy-6.04% EV1.16
78

Premium feature

Kursy-2.50% EV1.25

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

De Graafschap

De Graafschap

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

FC Den Bosch

FC Den Bosch

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

De Graafschap

De Graafschap

De Graafschap

17

Rozegrane mecze

FC Den Bosch

9

Wygrane GRA

5

Remisy

3

Wygrane FDB

FC Den Bosch

FC Den Bosch

Statystyki H2H

Śr. goli

2.88

17 meczów

Gospodarz1.76
x
Gość1.12
x

Trend z ostatnich 5

-0.7 Spadek

BTTS

59%

17 meczów

Gospodarz15/17
x
Gość11/17
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

De Graafschap
Funkcja Premium

94%

16/17

De GraafschapFC Den Bosch
Funkcja Premium

94%

16/17

De GraafschapFC Den Bosch
Funkcja Premium

94%

16/17

Widzisz 2 z 26 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

FC Den Bosch i De Graafschap strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

De Graafschap0.00Gole / Mecz
x

GRA U siebie

FC Den Bosch0.00Gole / Mecz
x

FDB Na wyjeździe

Strzelone na mecz
De GraafschapGRA
FC Den BoschFDB
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GRA i FDB.

Gole stracone przez drużynę

FC Den Bosch i De Graafschap tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

De Graafschap0.00Stracone / Mecz
x

GRA U siebie

FC Den Bosch0.00Stracone / Mecz
x

FDB Na wyjeździe

Stracone na mecz
De GraafschapGRA
FC Den BoschFDB
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GRA i FDB.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
De GraafschapGRA
FC Den BoschFDB
Średnia
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
95%
100%
98%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
De GraafschapGRA
FC Den BoschFDB
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

De GraafschapFC Den Bosch

Śr. łączne rzuty rożne

De Graafschap

De Graafschap - Rożne zdobyte

FC Den Bosch

FC Den Bosch - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
De GraafschapGRA
FC Den BoschFDB
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

De GraafschapFC Den Bosch

Śr. łączne kartki

De Graafschap

De Graafschap - Kartki zdobyte

FC Den Bosch

FC Den Bosch - Kartki zdobyte

Kartki
De GraafschapGRA
FC Den BoschFDB
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

De GraafschapFC Den Bosch

Śr. łączne strzały

31.85/ Mecz
x

Śr. ligi 29.26

Średnia

De Graafschap

De Graafschap - Strzały celne

4.60/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Zła

FC Den Bosch

FC Den Bosch - Strzały celne

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

De Graafschap vs FC Den Bosch Statystyki i H2H - Eerste Divisie, 27 września 2026

De Graafschap podejmuje FC Den Bosch w niedziela 27 września w rozgrywkach Eerste Divisie. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy FC Den Bosch zdobyli 13 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 17 spotkaniach De Graafschap i FC Den Bosch zmierzyły się 17 razy: De Graafschap wygrał 9, FC Den Bosch 3, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 65% ich meczów, a BTTS w 59% spotkań między De Graafschap a FC Den Bosch. De Graafschap strzelają średnio 1.20 gola na mecz, a FC Den Bosch 1.40.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Eerste Divisie.

De Graafschap vs FC Den Bosch mają wysoki potencjał strzelecki?

De Graafschap vs FC Den Bosch mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.88 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 65% meczów, a BTTS w 59%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: De Graafschap strzelają średnio 1.20 gola i tracą 2.20 na mecz, a FC Den Bosch strzelają 1.40 i tracą 2.10. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H De Graafschap vs FC Den Bosch?

De Graafschap i FC Den Bosch zmierzyły się 17 razy we wszystkich rozgrywkach. De Graafschap wygrał 9, FC Den Bosch wygrał 3, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 65% spotkań H2H. Ostatni mecz: De Graafschap 1-1 FC Den Bosch (26 stycznia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na De Graafschap vs FC Den Bosch?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (98%). Najlepszy typ na gole drużyny: De Graafschap powyżej 0.5 gola (94%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Eerste Divisie.

Tabela Eerste Divisie

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131021+2532
2
13913+1528
3
13814+1425
4
13742+525
5
13814+225
6
13733+524
7
13616+819
8
13535+218
9
13535-118
10
13526+417
11
13526-1217
12
13373+316
13
13445-416
14
13436-1015
15
13418-313
16
13346-1113
17
13337-512
18
13328-1011
19
13328-1611
20
13319-1110

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

De Graafschap Zwycięstwo

2.31

FC Den Bosch Zwycięstwo

2.85

Remis

4.20
100

Powyżej 0.5 Goli

1.01
98

Powyżej 1.5 Goli

1.06

Powyżej 2.5 Goli

1.26

Powyżej 3.5 Goli

1.61

Obie Drużyny Strzelą

1.25

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.21
Mecze
Typy
Value Bets
Generator