04.09.2026

5 - 3

Zakończony
Martijn Vos
3.23
0.1

Statystyki meczu

FC EmmenFC Volendam
50%

Posiadanie piłki

50%
20

Strzały

10
x
x
10

Strzały celne

7
x
x
5

Stworzone duże szanse

3
x
x
6

Rzuty rożne

2
x
x
11

Faule

11
x
x
1

Spalone

2
x
x
82%

Skuteczność podań

81%
x
x
3

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

FC VolendamFC Emmen
2. połowa

89'

Luca DenkMichael Breij 

89'

Torben RheinJack Cooper-Love

87'

Serigne Deme

80'

5-3
Michael Breij 

77'

4-3
Henk Veerman

77'

Rodney KongoloFreddy Quispel

77'

Daan LambersAlessandro Hojabrpour

73'

4-2
Freddy QuispelLuca Everink

73'

Mawouna AmevorMike Kleijn

71'

Yanis Dede-Lhomme

70'

3-2
Reuven Niemeijer

69'

Mustafa AbdullatifSybrand Veldhuis

66'

Serigne DemeNordin Bukala

66'

F. IhlerLuca Blondeau

62'

3-1
Freddy QuispelLuca Everink

59'

2-1
Sybrand VeldhuisBryan van Hove

50'

1-1
Daan Huisman Nick Doodeman

49'

Freddy Quispel
1. połowa

45'

Nordin Bukala

41'

Alessandro Hojabrpour

35'

1-0
Sybrand VeldhuisFreddy Quispel

Typy na FC Emmen vs FC Volendam

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

86

Premium feature

Kursy4.06% EV1.21
80

Premium feature

Kursy8.80% EV1.36

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

FC Emmen

FC Emmen

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

FC Volendam

FC Volendam

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

FC Emmen

FC Emmen

FC Emmen

11

Rozegrane mecze

FC Volendam

6

Wygrane EMM

2

Remisy

3

Wygrane VOL

FC Volendam

FC Volendam

Statystyki H2H

Śr. goli

4.00

11 meczów

Gospodarz2.36
x
Gość1.64
x

Trend z ostatnich 5

-0.4 Spadek

BTTS

82%

11 meczów

Gospodarz11/11
x
Gość9/11
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

FC EmmenFC Volendam

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

11/11

FC Emmen
Funkcja Premium

100%

11/11

FC Emmen
Funkcja Premium

100%

11/11

FC Emmen
Funkcja Premium

100%

11/11

1.21

Kursy

Widzisz 2 z 22 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

FC Volendam i FC Emmen strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

FC Emmen0.00Gole / Mecz
x

EMM U siebie

FC Volendam0.00Gole / Mecz
x

VOL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
FC EmmenEMM
FC VolendamVOL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez EMM i VOL.

Gole stracone przez drużynę

FC Volendam i FC Emmen tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

FC Emmen0.00Stracone / Mecz
x

EMM U siebie

FC Volendam0.00Stracone / Mecz
x

VOL Na wyjeździe

Stracone na mecz
FC EmmenEMM
FC VolendamVOL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez EMM i VOL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
FC EmmenEMM
FC VolendamVOL
Średnia
Powyżej 0.5
97%
98%
98%
Powyżej 1.5
58%
77%
68%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
FC EmmenEMM
FC VolendamVOL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

FC EmmenFC Volendam

Śr. łączne rzuty rożne

FC Emmen

FC Emmen - Rożne zdobyte

FC Volendam

FC Volendam - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
FC EmmenEMM
FC VolendamVOL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FC EmmenFC Volendam

Śr. łączne kartki

FC Emmen

FC Emmen - Kartki zdobyte

FC Volendam

FC Volendam - Kartki zdobyte

Kartki
FC EmmenEMM
FC VolendamVOL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FC EmmenFC Volendam

Śr. łączne strzały

27.25/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Średnia

FC Emmen

FC Emmen - Strzały celne

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Bardzo dobra

FC Volendam

FC Volendam - Strzały celne

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

FC Emmen vs FC Volendam Statystyki i H2H - Eerste Divisie, 04 września 2026

FC Emmen podejmuje FC Volendam w piątek 4 września w rozgrywkach Eerste Divisie. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy FC Volendam zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 11 spotkaniach FC Emmen i FC Volendam zmierzyły się 11 razy: FC Emmen wygrał 6, FC Volendam 3, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 82% ich meczów, a BTTS w 82% spotkań między FC Emmen a FC Volendam. FC Emmen strzelają średnio 2.30 gola na mecz, a FC Volendam 1.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Eerste Divisie.

FC Emmen vs FC Volendam mają wysoki potencjał strzelecki?

FC Emmen vs FC Volendam mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 82% meczów, a BTTS w 82%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: FC Emmen strzelają średnio 2.30 gola i tracą 2.30 na mecz, a FC Volendam strzelają 1.90 i tracą 1.70. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H FC Emmen vs FC Volendam?

FC Emmen i FC Volendam zmierzyły się 11 razy we wszystkich rozgrywkach. FC Emmen wygrał 6, FC Volendam wygrał 3, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 82% spotkań H2H. Ostatni mecz: FC Emmen 1-2 FC Volendam (15 lutego 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na FC Emmen vs FC Volendam?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (68%). Najlepszy typ na gole drużyny: FC Emmen powyżej 0.5 gola (86%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Eerste Divisie.

Tabela Eerste Divisie

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

FC Emmen Zwycięstwo

2.50

FC Volendam Zwycięstwo

2.83

Remis

4.02
98

Powyżej 0.5 Goli

1.01
68

Powyżej 1.5 Goli

1.11

Powyżej 2.5 Goli

1.40

Powyżej 3.5 Goli

2.05

Obie Drużyny Strzelą

1.37

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.30
Mecze
Typy
Value Bets
Generator