26.09.2026

3 - 2

Zakończony
Stan Teuben
3.33
0.09

Statystyki meczu

FC VolendamVVV-Venlo
41%

Posiadanie piłki

59%
11

Strzały

30
x
x
6

Strzały celne

9
x
x
2

Stworzone duże szanse

5
x
x
4

Rzuty rożne

7
x
x
11

Faule

7
x
x
0

Spalone

2
x
x
82%

Skuteczność podań

89%
x
x
1

Żółte kartki

0
x
x

Wydarzenia meczu

VVV-VenloFC Volendam
2. połowa

87'

Jaïr HaakmatMike Kleijn

86'

Serigne DemeNick Doodeman

81'

3-2
Gino SchmidtLars de Blok

78'

Philip HeiseTristan Schenkhuizen

78'

Devy HendrikxEdhy Zuliani

71'

Amir RaisMohammed Odriss

68'

Precious UgwuNordin Bukala

68'

K. WolffYounes Jaber el Meftahi

60'

Andreas VerstraetenIsmail Oulad M'Hand

54'

F. IhlerHenk Veerman

46'

Gino SchmidtMatthaios Tsigkas
1. połowa

38'

3-1
Reuven NiemeijerYounes Jaber el Meftahi

29'

Mike Kleijn

16'

2-1
Éanna ClancyLars de Blok

7'

2-0
Younes Jaber el MeftahiReuven Niemeijer

5'

1-0
Henk Veerman

Typy na FC Volendam vs VVV-Venlo

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

88

Premium feature

Kursy8.24% EV1.23
76

Premium feature

Kursy-10.32% EV1.18

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

FC Volendam

FC Volendam

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

VVV-Venlo

VVV-Venlo

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

FC Volendam

FC Volendam

FC Volendam

6

Rozegrane mecze

VVV-Venlo

3

Wygrane VOL

1

Remisy

2

Wygrane VVV

VVV-Venlo

VVV-Venlo

Statystyki H2H

Śr. goli

3.17

6 meczów

Gospodarz1.67
x
Gość1.50
x

Trend z ostatnich 5

+0.4 Wzrost

BTTS

67%

6 meczów

Gospodarz4/6
x
Gość5/6
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

FC Volendam

FC Volendam Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

6/6

FC VolendamVVV-Venlo

Powyżej 7.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne łącznie

100%

6/6

1.17

Kursy

VVV-Venlo
Funkcja Premium

100%

6/6

FC VolendamVVV-Venlo
Funkcja Premium

100%

6/6

1.34

Kursy

FC VolendamVVV-Venlo
Funkcja Premium

100%

6/6

Widzisz 2 z 19 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

VVV-Venlo i FC Volendam strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

FC Volendam0.00Gole / Mecz
x

VOL U siebie

VVV-Venlo0.00Gole / Mecz
x

VVV Na wyjeździe

Strzelone na mecz
FC VolendamVOL
VVV-VenloVVV
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez VOL i VVV.

Gole stracone przez drużynę

VVV-Venlo i FC Volendam tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

FC Volendam0.00Stracone / Mecz
x

VOL U siebie

VVV-Venlo0.00Stracone / Mecz
x

VVV Na wyjeździe

Stracone na mecz
FC VolendamVOL
VVV-VenloVVV
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez VOL i VVV.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
FC VolendamVOL
VVV-VenloVVV
Średnia
Powyżej 0.5
97%
100%
99%
Powyżej 1.5
92%
85%
89%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
FC VolendamVOL
VVV-VenloVVV
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

FC VolendamVVV-Venlo

Śr. łączne rzuty rożne

FC Volendam

FC Volendam - Rożne zdobyte

VVV-Venlo

VVV-Venlo - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
FC VolendamVOL
VVV-VenloVVV
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FC VolendamVVV-Venlo

Śr. łączne kartki

FC Volendam

FC Volendam - Kartki zdobyte

VVV-Venlo

VVV-Venlo - Kartki zdobyte

Kartki
FC VolendamVOL
VVV-VenloVVV
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FC VolendamVVV-Venlo

Śr. łączne strzały

29.05/ Mecz
x

Śr. ligi 29.26

Średnia

FC Volendam

FC Volendam - Strzały celne

5.40/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Średnia

VVV-Venlo

VVV-Venlo - Strzały celne

5.30/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

FC Volendam vs VVV-Venlo Statystyki i H2H - Eerste Divisie, 26 września 2026

FC Volendam podejmuje VVV-Venlo w sobota 26 września w rozgrywkach Eerste Divisie. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy VVV-Venlo zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 6 spotkaniach FC Volendam i VVV-Venlo zmierzyły się 6 razy: FC Volendam wygrał 3, VVV-Venlo 2, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 67% spotkań między FC Volendam a VVV-Venlo. FC Volendam strzelają średnio 2.20 gola na mecz, a VVV-Venlo 2.40.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Eerste Divisie.

FC Volendam vs VVV-Venlo mają wysoki potencjał strzelecki?

FC Volendam vs VVV-Venlo mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.17 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 67%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: FC Volendam strzelają średnio 2.20 gola i tracą 1.90 na mecz, a VVV-Venlo strzelają 2.40 i tracą 1.70. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H FC Volendam vs VVV-Venlo?

FC Volendam i VVV-Venlo zmierzyły się 6 razy we wszystkich rozgrywkach. FC Volendam wygrał 3, VVV-Venlo wygrał 2, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: VVV-Venlo 1-3 FC Volendam (22 lutego 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na FC Volendam vs VVV-Venlo?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (99%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (89%). Najlepszy typ na gole drużyny: VVV-Venlo poniżej 1.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Eerste Divisie.

Tabela Eerste Divisie

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
131021+2532
2
13913+1528
3
13814+1425
4
13742+525
5
13814+225
6
13733+524
7
13616+819
8
13535+218
9
13535-118
10
13526+417
11
13526-1217
12
13373+316
13
13445-416
14
13436-1015
15
13418-313
16
13346-1113
17
13337-512
18
13328-1011
19
13328-1611
20
13319-1110

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

FC Volendam Zwycięstwo

1.95

VVV-Venlo Zwycięstwo

3.45

Remis

4.33
99

Powyżej 0.5 Goli

1.01
89

Powyżej 1.5 Goli

1.10

Powyżej 2.5 Goli

1.33

Powyżej 3.5 Goli

1.84

Obie Drużyny Strzelą

1.36

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.34
Mecze
Typy
Value Bets
Generator